Home Staging   -  w wolnym tłumaczeniu - domowa inscenizacja, jest znanym w Europie zabiegiem, mającym na celu przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

W dzisiejszych czasach, w których dostęp do internetu jest powszechny i niewiele rzeczy dzieje się poza nim, poszukiwania wymarzonego lokum rozpoczynamy od obejrzenia ofert na portalach ogłoszeniowych. Zostajemy zasypani bogactwem ogłoszeń. Wybieramy to co się nam podoba „na pierwszy rzut oka”. I właśnie tego wrażenia nie może przeoczyć potencjalny sprzedający. Zanim uzyska on oczekiwaną zapłatę za zbywaną nieruchomość, powinien popracować nad jej wnętrzem tak, aby zachwycił się nim potencjalny nabywca i zdecydował, że jest to jego wymarzone miejsce do życia.

Nieruchomość odpowiednio przygotowana do sprzedaży jest konkurencyjna i sprzedawana jest znacznie krócej niż pozostałe. Wszak wiadomo,  że „kupujemy oczami”.

Ułatwimy Państwu to zadanie i zajmiemy się tym sami. Współpracuję na stałe z profesjonalną projektantką wnętrz, obdarzoną dużym wyczuciem estetyki oraz niebanalnymi pomysłami, reprezentującą firmę ARTE PRACOWNIE z Białegostoku.

Co proponujemy?

 • Konsultacje dotyczące metamorfozy wnętrz, podczas których omawiamy wady i zalety lokum, ustalamy zakres niezbędnych czynności, dobieramy kolorystykę i wyznaczamy styl wnętrza, a także wykonujemy profesjonalne zdjęcia.
  • Cena od 300 zł brutto dla mieszkania do 50 m2,
  • Cena od 400 zł brutto dla mieszkania 51-100m2,
  • Cena od 500 zł brutto dla mieszkania ponad 100m2 i domów,
  • Cena z profesjonalną sesją fotograficzną dodatkowo 130 zł brutto.
 • Konsultacje dotyczące metamorfozy wnętrz GRATIS dla klientów współpracujących z nami na podstawie umowy pośrednictwa z klauzulą wyłączności.
 • Usługę home staging'u obejmującą wszystkie prace związane z procesem metamorfozy wnętrz wraz z zakupem niezbędnych materiałów.
  • Cena od 700 zł brutto w zależności od zakresu wykonanych prac. Ostateczna cena ustalana jest indywidualnie dla każdej nieruchomości.
 • Metamorfoza wnętrza po zakupie wymarzonej nieruchomości – usługa skierowana do klientów, którzy właśnie sfinalizowali zakup nieruchomości. Proponujemy dobór stylu i kolorystyki wnętrza, dobór mebli i bibelotów, aranżację przestrzeni, doradztwo i asystę przy doborze i zakupie materiałów oraz elementów wystroju wnętrz, projektowanie oraz nadzór nad pracami remontowymi i aranżacyjnymi. Cena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od zakresu zleconych prac.

 

Obejrzyj wykonane przez nas metamorfozy

Przy skorzystaniu z usługi home staging oszczędzasz czas i pieniądze. Możesz sprzedać szybciej i za lepszą cenę.