Dorota Grabowska

Po blisko 6 latach pracy w korporacji, które owocowały w naukę i zdobywanie doświadczenia, w 2002 roku założyłam własną firmę i rozpoczęłam działalność gospodarczą jako wspólnik w spółce GRABOWSCY NIERUCHOMOŚCI s.c. Od 2012 roku pracuję samodzielnie, kontynuując działalność jako firma DOROTA GRABOWSKA NIERUCHOMOŚCI.

Praca z ludźmi to mój żywioł. Spełniłam swoje zawodowe marzenie, aby prowadzić satysfakcjonującą, przydatną ludziom działalność, dającą nieograniczone możliwości rozwoju, w której jedynym szefem jest mój KLIENT.

Pracuję w branży nieruchomości nieprzerwanie od ponad 20 lat. Posiadam Państwową Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 2695, nadaną 3 stycznia 2002 przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, potwierdzającą moje kwalifikacje zawodowe. Od 2002 do chwili zamknięcia działalności Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości (zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości) byłam jego aktywnym członkiem. Z okazji 10-lecia PSRN zostałam uhonorowana dyplomem uznania za pracę na rzecz stowarzyszenia.

DOROTA GRABOWSKA NIERUCHOMOŚCI jest rzetelną firmą polecaną przez osoby, które były jej klientami.