Dorota Grabowska

Po blisko 6 latach pracy w korporacji, które owocowały w naukę i zdobywanie doświadczenia, w 2002 roku założyłam własną firmę i rozpoczęłam działalność gospodarczą jako wspólnik w spółce GRABOWSCY NIERUCHOMOŚCI s.c. Od 2012 roku pracuję samodzielnie, kontynuując działalność jako firma DOROTA GRABOWSKA NIERUCHOMOŚCI.

Praca z ludźmi to mój żywioł. Spełniłam swoje zawodowe marzenie, aby prowadzić satysfakcjonującą, przydatną ludziom działalność, dającą nieograniczone możliwości rozwoju, w której jedynym szefem jest mój KLIENT.

Pracuję w branży nieruchomości nieprzerwanie od ponad 15 lat. Posiadam Państwową Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 2695, nadaną 3 stycznia 2002 przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz Licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości o tym samym numerze, potwierdzającą moje kwalifikacje zawodowe. Od 2002 jestem członkiem Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Z okazji 10-lecia PSRN zostałam uhonorowana dyplomem uznania za pracę na rzecz stowarzyszenia.

DOROTA GRABOWSKA NIERUCHOMOŚCI jest rzetelną firmą polecaną przez osoby, które były jej klientami.

W sierpniu 2016 roku podjęłam ścisłą współpracę z firmą KRZEWSCY NIERUCHOMOŚCI s.c. i pracuję w zespole doświadczonych, rzetelnych i skutecznych pośredników w obrocie nieruchomościami. Moich dotychczasowych i nowych klientów zapraszam do biura Krzewscy Nieruchomości w Białymstoku przy ulicy św. Mikołaja 1 lok.2