Po pierwsze WYBRAĆ OFERTĘ:

  • w internecie ze strony www.grabowskanieruchomosci.pl, a następnie zadzwonić do naszego biura w celu zapoznania się z jej szczegółami,
  • w biurze DOROTA GRABOWSKA NIERUCHOMOŚCI, mieszczącym się w Białymstoku przy ulicy św. Mikołaja 1 lok. 11 (I piętro), czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00, tel. 504 17 18 29, 085 307 09 09, 085 744 80 02,
  • wypełniając formularz

Po drugie OBEJRZEĆ WYBRANĄ NIERUCHOMOŚĆ.

W tym celu należy powiadomić nas o dogodnych dla Państwa terminach, wówczas umówimy się i  zaprezentujemy wybrane nieruchomości. Prezentacji dokonujemy po podpisaniu z Państwem umowy pośrednictwa.

Po trzecie PODJĄĆ DECYZJĘ O KUPNIE.

Na tym etapie służymy Państwu pomocą w wyborze najkorzystniejszego sposobu przeprowadzenia transakcji kupna, pomagamy i uczestniczymy w negocjacjach warunków transakcji, wyliczamy koszty nabycia nieruchomości oraz doradzamy i pomagamy przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej.

PRZYGOTOWANIE i przeprowadzenie transakcji NALEŻY DO NAS.

Gromadzimy dokumenty niezbędne do zawarcia umowy, przekazujemy notariuszowi uzgodnione przez strony warunki sprzedaży, jesteśmy obecni przy zawarciu aktu notarialnego.

ROZLICZENIE i wydanie nieruchomości również NALEŻY DO NAS.

Nieruchomość rozliczamy w dniu jej wydania (czynsz, woda, energia, gaz). Uczestniczymy między innymi przy podpisaniu umów z zakładem energetycznym i gazowniczym, wodociągami, składamy dokumenty w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, na życzenie klienta pomagamy przy zgłaszaniu podatku od nieruchomości i użytkowania wieczystego.